بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6442834
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
227
3008
14358
31134
122741
142435
6442834


IP شما:54.161.118.57
12 مهر 1397

روزمرگی و توجه به حاشیه ها مشکلات مهم شوراها است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری خراسان رضوی توجه صرف به مسائل روزمره و مسائل حاشیه ای را از مشکلات مهم شوراها ذکر و بیان کرد: این مسئله برخی موارد موجب شده شوراها از خدمت به مردم باز بمانند.

وحید قربانی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری گناباد منطقی کردن نیازها و خواسته های عمومی جامعه، جلب نظرات نخبگان توام با مشارکت پذیری مردم و هدایت صحیح آنها را در مسیر خدمت در شهرها و روستاها مهمترین وظایف شوراهای اسلامی برشمرد.

وی ادامه داد: توسعه هر منطقه مرهون بهره گیری صحیح از ظرفیتهای اجتماعی است و مهمترین ملاک توسعه یافتگی هر شهر نشاندهنده عملکرد شوراهای اسلامی می باشد. هر اندازه اقدامات بهتری در این زمنیه انجام شده باشد شوراها در وظایف خود موفقتر بوده اند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری خراسان رضوی گفت: شوراها و شهرداریها باید در کنار بودجه های مصوب سالانه شهری از سایر منابع مانند مشارکت و همراهی سرمایه گذاران و شهروندان برای جلب درآمد بهره گیرند و آنها را درمسیر توسعه منطقه ای جهت دهی کنند.

وی افزود: شهردار موفق نیز فردی است که با عملکرد خود اعتماد مردم نسبت به شوراها و شهرداری و زمینه مشارکت آنان را در فرآیند توسعه شهری افزایش دهد. عمران در این بخش بدون جلب مشارکت نخبگان در فرآیند تصمیم گیریها میسر نیست.

سرپرست فرمانداری گناباد نیز در این نشست به خدمات دولت تدبیر و امید طی سه سال اخیر در این شهرستان اشاره و بیان کرد: تنها در بخش بهداشت و درمان یک میلیارد و 300 میلیون ریال به گناباد اختصاص یافت و بستر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 800 نفر فراهم شد.

محمدعلی جعفری افزود: دولت بدترین شرایط تحریم و جنگ اقتصادی دشمنان را به خوبی مهار و تورم، نوسانات قیمتها و ارز را با تدبیر خاص مدیریت و این شرایط را به بهترین بهره وری اقتصادی تبدیل و در دل مردم امید ایجاد کرد.

همچنین در این نشست مهران حسین زاده به عنوان شهردار گناباد معرفی شد.

 

( 294 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.