بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6007180
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1833
6900
12171
33615
107039
133018
6007180

پیش بینی امروز
2256


IP شما:18.215.159.156
12 آبان 1397

بنایی: مجلسی همراه تر از مجلس دهم با دولت وجود ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلسی از این همراه تر با دولت به اندازه مجلس دهم وجود ندارد که چهار وزیر بیایند که همه احتمال می دادند که دو نفر رای اعتماد نگیرند اما به همه رای دادیم تا به دولت و کار مردم برسند.

حمید بنایی ، اظهار کرد: در اربعین مردم از بحث تخصیص ارز گله داشتند که نرسیده بود و باید برای سال آینده پیگیری شود.

وی بیان کرد: اکثر تشکل های مردم نهاد خراسان رضوی بعد از شنیدن برنامه های آقای شریعتمداری تاکید داشتند که اگر ایشان به برنامه های خود عمل کنند، می توانند موفق باشند. در حال حاضر مردم از مجلس و دولت عمل می خواهند که هر دو و نیز قوه قضاییه، ضعف ها و نقدهایی دارند، البته مجلس آماده است. مجلسی از این همراه تر با دولت به اندازه مجلس دهم وجود ندارد که چهار وزیر بیایند که همه احتمال می دادند که دو نفر رای اعتماد نگیرند اما به همه رای دادیم تا به دولت و کار مردم برسند.

بنایی افزود: ما از وزیر کار درخواست کردیم که برنامه مشخص برای حفظ اشتغال موجود تدوین و ارائه کنند، ما با وضع موجود نمی توانیم اشتغال ایجاد کنیم.

نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از 1.5 میلیارد توسعه روستایی که مجلس تصویب کرد، بیش از 200 میلیارد به استان رسیده که سهم استان 427 میلیارد بوده اما چرا پول پرداخت نشده است؟ طرح ایجاد کردیم اما هنوز پول پرداخت نشده است. آقای شریعتمداری ابلاغ اعتبارات روستایی را در مرحله دوم و سوم ببینید و تسریع کنید.

وی ادامه داد: باید بررسی شود که 225 میلیارد چقدر اشتغال ایجاد کرده است؟ بانک توسعه تعاون خوب عمل کرده اما از بانک های کشاروزی، صندوق کارآفرین و پست بانک گزارش خوبی به ما نرسیده است.

بنایی خاطرنشان کرد: ما امنیت نسبی خوبی در استان داریم اما بیشترین معضل ما بیکاری، اقتصاد و اشتغال در استان بوده و بیکاری در استان بیشتر شده است. برای بیمه سهم کارفرما نیز کمک کنید

 

( 225 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (2) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.