بخوانید

 

17 مرداد 1398

خبرنگاران بستر ساز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

رییس بسیج رسانه استان خراسان رضوی گفت: رسانه ها و خبرنگاران بستر ساز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند و باید از همه ظرفیتهای خود برای نهادینه سازی منویات مقام معظم رهبری در این زمینه بهره بگیرند.

عباس محمدیان چهارشنبه شب در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در گناباد افزود: برای تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی خبرنگار باید با روحیه از خود گذشتگی  و گسترش فرهنگ و ارزشهای اسلامی و تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی دشمنان را ناامید و مردم را نسبت به خدمات این نظام دلگرم کند  و امروز که دشمنان از همه توان خود در قالب جنگ رسانه ای برای تضعیف آرمانهای انقلاب بهره می گیرند رسانه ها نقش بی بدیلی بر عهده دارند و باید در بصیرت افزایی جامعه نقش آفرین باشند.

 

وی ادامه داد: خبرنگاران و رسانه های گروهی باید با پرهیز از سیاست زدگی، بی طرفی کامل و فارغ از همه سلایق سیاسی با شفاف سازی مسائل و با بیان حقایق سره را از ناسره تشخیص داده و  برای مردم تبیین کنند.

 

رییس بسیج رسانه استان خراسان رضوی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال اشاره کرد و گفت: همه جریانهای سیاسی اعم از اصول گرا و اصلاح طلب به رسانه ها نیاز دارند و رسانه ها و خبرنگاران باید با پرهیز از سیاست زدگی به نقش خطیر خود در فرآیند اطلاع رسانی به عنوان نقطه ارتباط بین مردم مسئولان عمل کنند.

 

محمدیان افزود: نگاه جامعه به اندیشه نخبگانی خبرنگاران است و اندیشه فعالان عرصه رسانه باید بر اساس حق جویی و حق گویی و مجاهدت استوار باشد و رسانه ها با تهیه اخبار و گزارشهای موثر در توسعه و پیشرفت مناطق خود نقش آفرین باشند هر چند امروز خبرنگار نما زیاد شده است و هر فردی با یک گوشی تلفن همراه خود را خبرنگار می داند ولی خبرنگاران واقعی وظایف بسیار خطیری در اطلاع رسانی بر عهده دارند.

 

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست عوامل طالبان به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

 

بیش از ۵۰ خبرنگار در قالب ۲۰ نمایندگی خبرگزاری، هفته نامه، ماهنامه و پایگاه اطلاع رسانی در گناباد فعالند.

 

 

( 196 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.