بخوانید

 

17 مرداد 1398

خبرنگاران با انعکاس خدمات نظام و دولت مردم را امیدوار کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

امام جمعه گناباد گفت: خبرنگاران و رسانه های ارتباط جمعی با اهتمام بیشتر در انعکاس خدمات سازنده دولت و نظام جمهوری اسلامی به آحاد جامعه، مردم را امیدوار و دلگرم کنند.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب روز چهارشنبه در آستانه روز خبرنگار در دیدار با جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی گناباد افزود: انتقاد خبرنگاران و رسانه ها نسبت به مسائل مختلف باید سنجیده و سازنده باشد و از هرگونه شخصی گرایی در انتقاد پرهیز شود.

 

وی اظهار داشت: خبرنگاران جایگاه بسیار خطیر و حساسی در اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و گزارش ها دارند و باید با شناخت ماهیت و رسالت واقعی خود و با اطلاع رسانی سازنده انعکاس دهنده مطالبات سازنده مردم به مسئولان و خدمات دولتمردان و مسئولان به مردم باشند.

 

وی گفت: باید از ظرفیت رسانه های گروهی برای ترویج فرهنگ و ارزشهای اسلامی حداکثر بهره گرفته شود و خبرنگاران باید با اخلاص قلم بزنند.

 

جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی گناباد همچنین از تعدادی از طرحهای تولیدی و عمرانی در دست اجرای این شهرستان مانند فرودگاه، راه آهن یونسی به گناباد  به عنوان قطعه نخست خط اتصال ریلی مشهد به زاهدان بازدید کردند.

 

مدیر فرودگاه گناباد در این مراسم گفت: این فرودگاه با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال اجراست و باند آن به اتمام رسیده و آماده پرواز است و پروازهای فرودگاه بعد از بهره برداری رسمی بسته به نیاز شهرستان برنامه ریزی و اجرا می شود و همزمان با افتتاح فرودگاه سیستم اداری آن نیز راه اندازی خواهد شد.

 

مجید ایزدی با اشاره به بهره برداری از فرودگاه گناباد تا دهه فجر سالجاری افزود: مطالعات محوطه سازی در مرحله نخست این فرودگاه به اتمام رسیده و مرحله دوم آن هفته آینده به اتمام می رسد.

 

خبرنگاران گناباد در آستانه روز خبرنگار با حضور در مزار شهدا و نثار گل با مقام شامخ آنان تجدید بیعت کردند.

 

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

 

( 192 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.