بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6579469
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
766
3122
26424
26424
70690
188686
6579469

پیش بینی امروز
1440


IP شما:34.204.179.0
اخبار اقتصادی - پایگاه خبری تصویری گناباد-گناپا

شهردار گناباد گفت: شرح خدمات طرح جامع شهر گناباد به تصویب رسیده ولی متاسفانه تاکنون طرح مطالعاتی آن انجام نشده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه شهرستان گناباد منطقه‌ای گردشگری است و می‌تواند در این زمینه رونق داشته‌ باشد، یکی از حوزه‌های مهم فعالیت استارتاپ‌های گردشگری‌ است.

اداره منطقه ای غله و خدمات بازرگانی گناباد از ابتدای فصل خرید، هشت هزار و ۵۵۷ تن گندم از کشاورزان شهرستانهای گناباد، بجستان، خواف و رشتخوار خراسان رضوی و شهرستان قاینات استان خراسان جنوبی خریداری کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با قدردانی از حضور دکتر نمکی برای سفر به شهرستان های گناباد و بجستان، مهمترین دستاوردهای این سفر را اعلام نمود.

۱۶ طرح تولیدی دارای مشکل گناباد در بخشهای مختلف صنعتی، معدنی و گردشگری با اجرای طرح ابتکاری استاندار خراسان رضوی موسوم به مثلث اقتصادی در اولویت رسیدگی قرار گرفت.

نماینده گناباد وبجستان در مجلس گفت: سال گذشته در حوزه اشتغال روستایی و شهری در حدود ۶۵۰میلیارد ریال به دو شهرستان گناباد و بجستان پرداخت شد.

کارشناس اداره باغبانی وتولیدات گیاهی زیر نظر جهاد کشاورزی گناباد گفت: این شهرستان در کل استان خراسان رضوی و حتی سطح کشور از شهرستان های پیشرو در تولید گیاهان دارویی است و برخی از این گیاهان ، مختص گناباد و حومه است .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناباد گفت: ۳۰۲ هکتار از عرصه کانونهای فرسایش بادی در مناطق گیسور، بیدخت و عمرانی این شهرستان به منظور مقابله با فرسایش خاک ظرف سه ماه گذشته نهالکاری شده است.

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تشکیل زنجیره های تولید تا مصرف و صادرات و بازاریابی را حلقه مفقوده در توسعه و رونق کشاورزی این استان به ویژه در بخش محصولات باغی دانست

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد از صادرات 500 تن کالا به ارزش 600 هزار دلار در سه ماهه نخست سال جاری از این شهرستان خبر داد.

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.